| didiDia a întrebat:

Buna seara TPU,

Daca un prieten de-al meu de pe Facebook are pozele setate sa fie vazute doar de prietenii lui, iar eu dau like la una din poze sau o comentez, vreunul din prietenii mei (care nu e prieten si cu el) poate vedea la notificari ca eu am comentat/dat like acelei poze?
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| PurpleBox192 a răspuns:

Nu,nu poate vedea.In general nu-i apare nimanui la notificari daca tu dai like sau daca ii comentezi cuiva poza decat celui in cauza.Dar doar daca ceilalti prieteni de-ai tai ar fi prieteni cu acela, le-ar aparea in sectiunea Noutati ca tu i-ai dat like, dar nu e cazul tau, deci, nu. happy

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| luisanamy a răspuns:

Nu se poate vedea. Noroc de aceste setari de confidentialitate.