| xamulica a întrebat:

Buna.Si eu am o imprimanta HP Deskjet 3835 care imi face figuri. Dupa ce s-a descarcat cartusul color original, l-am incarcat de vreo 3/4 ori dar la un moment dat nu l-a mai recunoscut.Ok, de atunci am cumparat 3 cartuse color 652 crezand ca sunt defecte dar si la ultimul imi spune la fel:,, scoateti si reinstalati cartusul indicat, asigurandu-va ca acesta este instalat corect. Nu mai stiu ce sa fac... Daca ma puteti ajuta cu un sfat, va multumesc din suflet. Precizez ca pe cel negru il recunoaste.

1 răspuns:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Cel mai bine ar fi sa vorbesti cu cineva de la reprezentanta HP, sa le spui ce probleme intampini. Cartusele stiu ca se usuca. Sunt problematice imprimantele cu cartus. Daca nu imprimi destul de des, se usuca cartusul si nu iti mai imprima nimic.