| bomp a întrebat:

Salut am o imprimanta Hp deskjet f380 si nu stiu ce are de nu vrea sa printeze, am desfacut-o bucata cu bucata si tot nu stiu ce are cartusele nu sunt uscate dar totusi nu imi scoate foaia alba

PS: cartusul original negru l-am incarcat cu o trusa de incarcat cartuse cumparata de la un supermarket, nu cred ca ar conta dar sunt disperat ca nu stiu ce sa ii mai fac
Un sfat va rog.

2 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

S-ar putea sa trebuiasca aliniate cartusele.dai align din suport HP daca ai.

| K0sti a răspuns:

Limba romana are si semne de punctuatie, in caz ca nu stiai!
Iti iei alte cartuse. Astea poti sa le arunci linistit!