| Scemooo a întrebat:

Sper sa ma puteti ajuta si pe mine! Am un memory card de 1 Gb si din greseala am formatat cardul si s-au sters toate pozele ce le aveam pe el, erau niste poze foarte importante. Le mai pot recupera? ce trebuie sa fac? Va rog ajutati-ma! Fundabig grin

2 răspunsuri:
| Christine_8758 a răspuns:

Odata ce l-ai formatat, practic ai sters tot ce era pe el, si nu mai pot fi recuperate! Imi pare rau pentru tine, stiu cum e sa pierzi ceva important rolling eyes. funda?batting eyelashes

| alexutzu26alicante a răspuns:

Din cate stiu eu nu se mai poate big grin