| alma1115 a întrebat:

sti-ti cumva la lg kp502 merge sa-mi fac poze singura? adica sa pun telefonul pe ceva si sa-l programez la cateva secunde sa faca poza pentru ca am incercat dar nu gasesc la setari. funda

Răspuns Câştigător
| dedebt a răspuns:

Eu am Lg kp 501.
Si cand intri la aparat foto. in coltu din dreapta sus tinandu. l in pozitia normala e un surub.thinking dai pe el. sunt setarile si de aia pe sageata in jos si iti av scrie temporizator automat...si pui pe cat vrei 3 secunde 5 secunde sau 10 secunde.

1 răspuns:
| babydollella a răspuns:

Intri la ap foto-setari-sus ai preview-dai in jos-self timer si setezi de acolo la cate sec vrei