| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Stie cineva care este cea mai buna firma de aparate foto?
Canon este buna?

Răspuns Câştigător
| kolcov a răspuns:

Cannon, Sony sunt cele mai bune happy

6 răspunsuri:
| virusake a răspuns:

Canon e o firma foarte buna. Concurentul direct este Nikon care e o firma cu traditie, produce numai aparate foto si chestii de optica, deci eu as considera Nikon-ul superior. happy

| Mihaela a răspuns:

Eu am avut BenQ, si nu eram deloc multumita de el, dupa parerea mea, Canon este cea mai buna, momentan sunt in posesia unul aparat foto Canon, si sunt foarte multumita!
Succes! Pa-pa!

| ProjectJackpot a răspuns:

Nikon e foarte buna. Dar poti folosi si de la celelalte firme cunoscute:LG, Samsung, Sony etc

| Biu a răspuns:

Canon, Benq

| missReckless a răspuns:

Canon sau Nikon.

| LoLyCa a răspuns:

E buna Canonhappy