| bby a întrebat:

Ştie cineva cum se pace o pagină web? am nevoie de informaţii. Dacă sunteţi dispuşi să mă ajutaţi vă rog să îmi lăsaţi un mesaj sau un comentariu şi vă contactez eu.
Mulţumesc din suflet.
Dacă vreţi ceva în schimb negociem decent! love struck

2 răspunsuri:
| IT4Ever a răspuns:

Exista programe cu care poti face usor pagini web happy XsitePro. Website x5 Evolution, Web Wasy Professional etc.

| flyer90 a răspuns:

Gasesti pe net tutoriale despre cum se face o pagina web, uite aici unul: http://creare-site-pagini-web.ro/pagini/pagina-html.php