| AnDr3y_2833 a întrebat:

caut pe cineva care stie sa intaleze un nou ios pe iphone sau sa faca jailbreak.cei care vreti sa ma ajutati lasati id voastre intr-un mesaj sau intr-un comentariu cel care ma va ajuta va primi FUNDA si ceva in pluswinking

2 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Daca telefonul tau este decodata sa nu treci la alt iso, pentru ca nu il vei mai putea activa, decit la un service si te va costa ceva bani cam multi.deci doar daca telefonul este decodat cu cidya, cartele gevey sau alte chestii ielegale.sa nu faci greseala asta. daca vrei sa treci la alt iso atunci decodeaza iar telefonul dar factory unloack. daca vrei amanunte ma cauti pe aici.bafta

| valentino52 a răspuns (pentru relian):

Ar putea si un custom update cu preservare de baseband dar normal depinde de model... tot mai bine e factory unlock.