| cosmii10 a întrebat:

Stiti ca a aparut noul Facebook. Imi puteti spune cum pot face Facebook-ul nou? Va dau o mare funda.

Răspuns Câştigător
| maxb a răspuns:

Se face upgrade treptat la fiecare utilizator.O sa mai dureze cateva luni pana cand toata lumea o sa primeasca noua interfata.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E acelasi fb de o viata intreaga.

| darrio2007 a răspuns:

Ce Facebook nou? Este acelasi. Buna dimineata.Este ziua deja.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e nicun facebook nou. E acelasi

| Chamberlin a răspuns:

Nu exista asa ceva.

| AlexL28 a răspuns:

Poti sa-l instalezi din alta parte decat Play Store. Uite un link sigur de unde sa-l downloadezi:
http://www.apkmirror.com/apk/facebook-inc/facebook/facebook-22-0-0-0-2-apk/
Aplicatia asta o downloadezi direct in telefon, apoi mergi la setari>>securitate si activezi "surse necunoscute" ca sa te lase sa o instalezi. Normal aceasta optiune nu e activata ca sa protejeze telefonul de virusi, dar linkul pe care ti l-am dat e complet sigur si aplicatia e originala si va updata aplicatiile pe care o ai la momentul actual. Daca nu ai mai facut asta...eu iti recomand sa o faci fiindca e foarte util. De exemplu ultima versiune de Play Store, eu am instalat-o de vreo 3 saptamani, iar pe la cei care au asteptat sa se updateze singura abia acum le-a venit.

| AlexL28 a răspuns (pentru AlexL28):

P.S.: Nu stiu daca ultimul update schimba si interfata, dar are cam 25 de mb, deci presupun ca da. Oricum, eu nu stiu pentru ca folosesc ca retea de socializare principala Google+ si n-am Facebook pe telefon.

| laurcadilak a răspuns:

Nu este nici un facebook nou e acelasiwinking