| anonim_4396 a întrebat:

Stiti cum se poate la un film in engleza sa se puna subtitrarea tot in engleza?

Răspuns Câştigător
| cataalecs96 a răspuns:

Pai in primul rand iti trebuie bsplayer dupa ce l-ai instalat o sa apesi pe filmul respectiv si in cateva secunde o sa-ti apara subtitrarile in limba engleza daca nu iti apare intrii pe google si scrit downlod subtitrarea pentru "filmul respectiv"in limba engleza/romana dupa ce ai descarcat subtitrarea ii dai copy si il pui impreuna cu filmul respectiv cand deschizi filmul cu bsplayer o sa-ti apara iar lista si de acolo alegi subtitrarea pe care ai descarcato.

1 răspuns:
| ViElDy a răspuns:

Da e simplu. Daca filmul este.avi atunci iei programul avisub! Cu placere!