| Alina78_5525 a întrebat:

sunt pe orange si in ultimele 2 saptamani toate mesajele care le trimit ajung mai tarziu si cele care le primesc la fel...

ce pot face ca sa primesc mesajele normal? ati patit si voi?

Răspuns Câştigător
| foxeye a răspuns:

Este ceva de la retea, mergi la un Orange-shop si spune ce problema ai

1 răspuns:
| denisse19 a răspuns:

Si eu patesc acelasi lucru. de multe ori trebuie sa trimit de cate 2 ori mesajul ca sa il livreze cat de cat repede. cred ca e de la retea caci mai cunosc cateva persoane care au aceeasi problema. tongue