| zizi000 a întrebat:

Bunahappy Tocmai mi.am facut cont pe youtube si nu stiu cum pot adauga video-uri. Ma ajutati?big grin

5 răspunsuri:
| yomanu a răspuns:

Te loghezi cu contul tau, apoi vezi ca iti apare in dreapta sus un buton pe care scrie "UPLOAD" dai click acolo si selectezi "video file"... apoi iti selectezi videoclipul care vrei

| MisterKat a răspuns:

Vezi ca sus este o sectiune de "Upload". Succes! O seara buna!

| βÚβÚ a răspuns:

Salut!

Pai in primul rand trebuie sa fi logata happy Apoi, te duci cu cursorul sus, unde scriai acolo ca sa cauti melodii sau alte clipuri. Putin mai in dreapta arata "Browse" si "Upload". Tu dai pe upload, apoi "upload video" (o sa il gasesti, e cu galben). Alegi clipul pe care vrei sa il pui, completezi acele cerinte, salvezi si astepti sa se uploadeze filmul (adica sa se puna pe site). Bafta! happy

| danutz hacker a răspuns:

Buna alexandra.deci te loghezi pe youtube cu acel cont, dai upload video, dai bowse, iti alegi video-ul din pc pe care vrei sa il upload-ezi si dai ok.in maxim 10 minute il ai bagat, depinde si de memoria videoclipului. daca tot nu merge, da add la acest id danutz.hacker si te voi ajuta eu

| larysukx a răspuns:

Pai in drepta unde scii la search dai la upload si alegi fisierul.big grin. funda?hee hee