| Corina_7356 a întrebat:

Mi-am facut cont pe youtube si nu stiu cum sa ma filmezz va rog ajutati-ma.raspuns rapid. funda

4 răspunsuri:
| Bianqita a răspuns:

Te filmezi cu o camera sau cu webul apoi uploadezi videoul pe youtube.

| timioros a răspuns:

Pai, te filmezi cu telefonul, camera etc.si cu USB bagi filmul in calculator. si dai la incaracati ( care este langa SEARCH), si te descurci tu mai departe

| Angel0 a răspuns:

De ce trebuie sa te filmezi?

| valy1233 a răspuns:

Pai te filmezi cu un telefon, camera(orice filmeaza)tranfseri video in pc apoi de pe youtube dai upload video(incarca video) si gata happy ce e asa mare lucru?

Întrebări recente