| MichelleC a întrebat:

Tot o contactez pe Raluca, cu intentia de a-mi sterge o intrebare.
Vad ca nu o sterge.
Am o intrebare: intrebarea mai poate fi stearsa dupa ce am dat fundita?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Trebuie să ai răbdare, nu primeşte numai de la tine mesaj.
Se şterge întrebarea şi de asemenea şi toate răspunsurile oferite inclusiv cea premiată cu fundiţă.
Pa, pa.

5 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Da, poate fi stearsa.Mai poti face ceva:Editeaza intrebarea ta, adica sterge ce ai scris si scrie altceva in loc, iar raspunsurile le raportezi.Va trebui sa-ti ceri scuze personal de la toti cei care ti-au raspuns si sa le explici de ce faci asta! Dar Raluca iti va raspunde si iti va sterge intrebarea.Probabil ca nu i-a venit inca randul la citit!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
@just0stefana, Raluca este unul din adminii site-ului.
O poţi contacta oricând: Raluca TPUro.
Pa, pa.

| Vizitiul a răspuns:

Domnisoara, fara indulgenta si pacienta nu rezolvi nimic in viatahappy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si dupa o sa-i dai un mesaj sa stearga si intrebarea asta? big grin

| just0stefana a răspuns:

Eu sunt noua pe aici; imi explica si mie cineva cine este Raluca?