| Pisicuța a întrebat:

Daca ai raspuns la o intrebare si ai luat fundita si apoi intrebarea a fost stearsa, se sterge si fundita sau ramane?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la profil va disparea, dar punctele primite pentru aceasta raman(spre exemplu: daca un utilizator are 2 raspunsuri castigatoare si o intrebare la care a fost selectat unul a fost stearsa, la profil va mai fi vizibila doar o singura fundita portocalie, dar la punctaj, numarul va ramane tot de 2 raspunsuri castigatoare).

1 răspuns:
| medyth a răspuns:

D asigur ca da nu conteaza asta daca ai primit-o si o ai in lista nimeni nu tio poate lua daca s-a sters intrebare fundita plzzzz