| NuImiPasaDeTine a întrebat:

Buna TPU ajutati-ma nu stiu ce sa mai fac si am si 1000 de nervi am iPhone 3G iar cand ma conectez la wi-fi imi arata ca am 2 liniute acolo sus iar cand intru in app store imi arata doar ca se incarca l-am lasat asa vreo 10-15 minute iar dupa aia zice ca e imposibil de conectat la internet dar mie imi arata ca am 2 liniute la wi-fi ce sa fac ajutati-ma! sunt distruss

4 răspunsuri:
| Nestle a răspuns:

Poate e o problema cu acea retea wi-fi. Eu prindeam de la o retea, chiar si semnal full, dar cand intram in browser nu imi mergea. Sau poate ai o problema cu marul.

| Catalin_1945 a răspuns:

Nu este vb de liniuite poti sa ai si o liniuta si trebui sa mearga incearca alt wi-fi

| iHack a răspuns:

Am iphone, si nu stiu cine tia pus ala in mana, ca eu ti-as da Nokia 1100, care sa stii si tu sa umblii

| BiiaSomerhalder a răspuns:

Daca ai doar 2 liniute nu merge.
Trebuie sa ai toate linile sa mearga. Crede`ma am avut iphone stiu cum merge cu elewinking! am avut tt tipurile de tel laughing))) [ aproape ]