| ioanandrei a întrebat:

Buna TPU.happyAjutati-ma si pe mine cu ceva.Cand deschid sa imi verific mailurile direct de pe mess mi se deschide internet explorer chiar daca eu am instalat si mozila si chrome in pc....cum pot face sa mi se deschida cu mozila
P.S Pana acum asa s-a intamplat fara ca eu sa fac ceva dar am instalat din nou mozila ieri si acum nu mai mergecrying(dau fundita)
scuze de categorie

Răspuns Câştigător
| IsabelaIssa a răspuns:

Cred ca ai selectat ca explorer sa iti fie browser principal. Trebuie selectat din mozzila sau ce folosesti mai des ca sa iti fie ala principal.

| ioanandrei explică (pentru IsabelaIssa):

Pai si cum sa fac?

| ioanandrei explică (pentru IsabelaIssa):

Gata am inteles m-am descurcat mersi mult:*

| IsabelaIssa a răspuns (pentru ioanandrei):

Bravo :*