| ToxiicSoul a întrebat:

am avut un program de pe care puneam sa convertez videourile de peyoutube..cand deschideam fereastra,intram pe youtube, pe video in bara aia unde scrie "LIKE" "DISLIKE" scria si "DOWNLOAD" si cand dadeam pe download imi aparea cum vreau in mp4 sau mp3, nu stiti cum se numeste programul?sad dau funda ^^

Răspuns Câştigător
| BeHappyOriceArFi a răspuns:

Nu am vazut pana acum nici unul care sa apara download acolo, insa eu folososesc atube catcher e foarte bun si foarte usor de folosit sau poti folosi Youtube FLV Downloader poti sa descarci orice video de pe orice paginawinking

3 răspunsuri:
| MineIsLikeABridge a răspuns:

Freee youtube downloader to mp3, scrie asta pe google si vei gasi, dar poti sa downloadezi si in mp4

| KrysstalB a răspuns:

Eu folosesc Youtube to mp3 converter...Nu fc nimic decat sa scrii link-urile si dai download...

| Blueeeeee a răspuns:

Hey my friend!happy Nu stiu cum se numea programul tau insa uite, incearca VDownloader. Este cel mai tare. Poti downloada orice vrei de pe yt intr-un timp foarte scurt si poti converti in orice vrei tu : Mp4, 3gp, mp3(daca vrei doar melodia de pe fundalul videoclipului). E foarte simplulaughing! Tot ce trebuie sa faci este sa treci linkul videoclipului in fereastra programului si downloadeziwinking Have a good day wave!