| anuutzaa a întrebat:

am bagat o parola pe pc, si nu stiu cum sa o dezactivez.Am dar la Control Panel >- User Accounts, iar dupa aceea imi scrie : Change an account, Create a new account si Change my picture. Unde pot sa dau sa o dezactivez?! cat mai repede plss. Funditabatting eyelashes

7 răspunsuri:
| eucumine010 a răspuns:

Mai jos ai " or pick an account to change"
Click pe Account-ul dorit, apoi o sa ai optiunea Remove the password.

| anuutzaa explică (pentru eucumine010):

Mie nu-mi scrie Remove the password.

| eucumine010 a răspuns (pentru anuutzaa):

Esti sigura ca ai ales user-ul pe care ai setat parola? Esti sigura ca ai pus parola?

| anuutzaa explică (pentru eucumine010):

Da sunt sigura.Cand aprind pc-ul imi zice parola.
Si da, am alea user-ul corect.

| anuutzaa explică (pentru eucumine010):

Sunt 2 usere, unul Admin si unul Guest.Eu l-am ales pe Admin.

| eucumine010 a răspuns (pentru anuutzaa):

Vezi si la Guest, poate pe ala ai parola.

| ing3rd3mon4u a răspuns:

Buna.
daca stii parola.
e ok.
.Pai ar trebui sa ai si optiunea stergere parolawinking.
mie imi apare cand intru de la bara de start.
dupa aia dau clic pe nume unde este poza...
si imi apare sa schimb parola, sa schimb poza.si sa sterg parola etc.
alegi optiunea care vrei.