| mugurelpetru a întrebat:

Buna TPU am dat updat la windows pentru a incerca sa imi refac placa video care nu mai merge. Update ul mi a distrus tot laptopu, jocul meu preferat numai merge, transparenta aero s-a dus, ce pot face?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

El va instala drivere atat driver pack solution http://drp.su/

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sa descarci drive pack solution si sa instalezi driverele vrei programul sa til dau sa-l descarci?

| mugurelpetru explică (pentru RAY):

Da da-mi l, te rog
nu ma ajuta cu problema la update, nu?

| mugurelpetru explică (pentru RAY):

Uau! esti un geniu mersi ca mi ai rezolvat problema si mai facut sa nu mai cheltui niste banii degeaba

| RAY a răspuns (pentru mugurelpetru):

El va instala drivere atat driver pack solution http://drp.su/

| horia2012 a răspuns:

Cauta pe site-ul producatorului acelui laptop, driver-ul video functie de ce Windows ai instalat. Il descarci si il instalezi.

| mugurelpetru explică:

In cazul asta da mi acel program

| AndyLoren1310 a răspuns:

Sa il schimbi (windows-ul bine inteles)! Daca ai avut windows original era ok sa ii dai update.dar exista o regula pentru programele piratate si anume : nu se face update! pe viitor inveti din greseli. bafta!