| DaaLuLu a întrebat:

Am de cam mult timp un telefon Vodafone Smart mini si imi cerea intotdeauna sa il actualizez, eu nu l-am actualizat nici pana astazi pentru ca mi-a fost frica sa nu ii se intample ceva.
As vrea sa il actualizez s-ar putea intampla ceva cu el? Cam cat ar dura actualizarea si pentru ce e benefica.

Am nevoie de un raspuns in cel mai scurt timp.
Cel mai bun are funda!

Răspuns Câştigător
| Aniquel a răspuns:

Actualizeaza-l fara frica. Si eu mi-am actualizat telefonul. Ti se actualizeaza toate programele, adica o sa fie o versiune mai noua, imbunatatita. Dureaza, cel mai probabil, cateva minute.

1 răspuns:
| AlexL28 a răspuns:

Actualizeaza!
Nu are ce i se intampla, probabil e un pachet cu bug fixes si alte lucruri utile, nu inteleg de ce nu i-ai facut inca, de durat depinde de marimea pachetului, in general nu dureaza nu stiu cat, telul il downloadeaza apoi il instaleaza si gata, posibil un restart la sfarsit si in timpul instalarii