| blanco95 a întrebat:

Am de gand sa imi achizitionez un laptop pee la sfarsitul lui decembrie si sunt nelamurit.Laptopul il voi utiliza pentru jocuri(nu sunt un mare gamer in general dar imi place mult Fifa 14 si as vrea sa il pot juca fara probleme)si pentru navigat pe internet, muzica, etc.Dec ceea ce e important pentru mine in special e sa sa pot juca jocuri de genul Fifa 14, ceva shootere decente, nfs, etc.M-am gandit la asta http://www.altex.ro/......s.Precizez ca bugetul maxim pentru laptop e de max 2.500.Multumesc anticipat;)

2 răspunsuri:
| Hexiled a răspuns:

E frumos si bun si o sa-ti mearga fara probleme funda?

| LosT8 a răspuns:

Http://profitshare.ro/l/425768
Daca vrei mai ieftin asta e foarte bun si o sa-ti mearga majoritatea jocurilor, dar daca vrei sa-ti mearga astea mai noi care cer multe resurse, nu-ti recomand sa-ti iei laptop ci PC.