| David007 a întrebat:

Am descarcat fifa 15 demo si l am instalat si cand dau play pe el imi apare o eroare cu:? Daca stie cineva cum se rezolva are funda

6 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Mai exact o eroare cu ce? Semnul intrebarii?

| David007 explică (pentru Jipa95):

Deci imi apare ceva sus semne in japoneza sau ceva de genu si jos scrie? si mai jos detalii continua sau quit si la detalii tot 1 semn dela japonez scrie...

| Daniel2836 a răspuns:

Reinstaleazal
fundita?

| MasterGamer1995 a răspuns:

Spune-i sa mearga!

| Teo_Mandache_1982 a răspuns:

Simplu! Deocamdata nu are rezolvare pentru ca nu a aparut crack.

| Seibert_Laurentiu_1997 a răspuns:

Nu te astepta sa iti mearga nu are crack si de aceea nu merge