| flavius2k17 a întrebat:

am descarcat un joc (nfs)si a spus ca face nu stiu ce la windows si s-au schimbat unele chesti la aspect....Dar ieri stateam si pam nu mai merge incarcatorul laptoptopului decat cand sting laptopule,stick, cablu usb nimic nu mai merge in gaurile laptopului si mouse-ul nu mai merge dar la pc merge si nu stiu ce s-a intamplat VREO REZOLVARE

6 răspunsuri:
| robertrobertroo2715 a răspuns:

Salut! Din pacate cred ca ai un virus, ai putea sa iti dai o reinstalare de windows(cred ca e virus) nu stiu sigur dar ai putea intreba un specialist sau prieteni care stiu.

| flavius2k17 explică (pentru robertrobertroo2715):

Cand dau scan antivirusul zice ca am 0 virusi si e deala platit(vipera se numeste)

| robertrobertroo2715 a răspuns (pentru flavius2k17):

Nu stiu s-ar putea sa ti se fii stricata leptopul sau e din cauza unui virus(eu ti-as recomanda sa reinstalezi windowsul si daca e tot asa inseamna ca ti s-a stricat ceva in laptop)

| robertrobertroo2715 a răspuns (pentru flavius2k17):

Eu nu ma prea stiu la calculatoare dar nu stiu eu iti recomand sa mergi urgent cu el la un specialist

| flavius2k17 explică (pentru robertrobertroo2715):

Dar este un buton de reinstalare in windows ca nu am dvd cu windows 7 si nu o sa il piratez

| robertrobertroo2715 a răspuns (pentru flavius2k17):

Asta nu stiu roaga un specialist sa til instaleze sau sa iti repara leptopul