| kilzom a întrebat:

Am instalat windows 8, si de fiecare data cand il deschid ma pune sa ma conectez pe conul meu Microsoft, si daca n-am net nu ma lasa sa intru.
Deci ma puteti ajuta va rog sa dezactivez logarea aceea.
FUNDA.

Răspuns Câştigător
| TempusVernum a răspuns:

Se poate schimba asta de la User Accounts-->Settings/Control Panel. Nu mai dezinforma doar pentru faptul ca nu iti place tie Windows 8.

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Nu ai cum.La windows 8 Microsoft te obligă să îți faci cont pe windows live. Dacă nu ai internet încearcă Windows7.Nu tot ce e nou e și bun.Mai ales în cazul Windows 8.Succes

| TempusVernum a răspuns (pentru DeyCj):

Se poate schimba asta de la User Accounts-->Settings/Control Panel. Nu mai dezinforma doar pentru faptul ca nu iti place tie Windows 8.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi aici:
http://www.windowsfaralimite.ro/......windows-8/

| SuicideSilence a răspuns:

Atunci cand il instalezi si ajungi la pasul in care trebuie sa faci cont, o sa ai in stanga jos "sign in without Microsoft account" -> local account -> introduci numele de utilizator.

dar acest lucru il poti face si ulterior dupa ce ai instalat windows-ul. fa rost de la cineva de un cont hotmail ca sa te poti loga apoi mergi pe settings-> change pc settings -> users -> switch to...

| tr3ig a răspuns:

Bai "cocalar de dorobanti" baga tu win 7 sau xp, ce stii tu sa lucrezi mai bine si lasa dracu 8-ul ca nu e de tine.