| vladutzumuresan1996 a întrebat:

Am mai multe filme in engleza a caror subtitrare nu am gasit-o pe net, intrebarea mea este daca exista vreun program care sa extraga tot ce zice naratorul in film si sa salveze in notepad ca pe o subtitrare cu timpii din film, daca stiti spuneti-mi. Funda

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista.

| TOOL a răspuns:

O solutie ar fi urmatoarea, deschide-le cu BSplayer, downloadezi subtitrare de la ei si e mult mai easy, chiar si in engleza cred ca te duce capu daca apare acolo scris sa traduci 2-3 replici si sa intelegi filmul

| voicupaulflorinion a răspuns:

Nu există așa ceva, dar îți recomand http://www.filmeonline.biz/. Sper că ți-am fost de folos.

Răspuns utilizator avertizat