| Daniellllll1 a întrebat:

As vrea sa ma pun sa fac subtitrari din cand in cand.Nu stiti ceva program pentru "incepatori"? Nu trebuie un program complex, doar sa setez timpii, si sa pun subtitrare pe episod/film /whatever.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| FireBlazer08 a răspuns:

Poti sa descarci subtitratea unui film de pe net in engleza (de obicei sunt in format.srt) si sa o deschizi in notepad. Tu trebuie doar sa straduci replicile, timpii fiind pusi deja.

2 răspunsuri:
| Nicu3000 a răspuns:

Presupun ce cel mai bine e sa lucrezi pe o subtitrare avand timpii gata facuti dar din engleza, tu doar inlocuiesti dialogurile.