| zuzuke94 a întrebat:

Am nevoie de ajutor... Am o cunstinta care are mari probleme cu zilele onomastice, niciodata nu isi aminteste de ele. As vrea sa-i fac cadou un calendar electric sau ceva de genu.Un obiect de birou cu calendar in care sa poti nota zilele onomastice si el sa sune. am tot cautat pe internet dar nu am gasit nimic de genul. Stiu ca se poate seta din telefon dar eu vreau ceva de birou. Ma poate ajuta cineva?

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Facebook... iti trimite si mail uri chiar, ba iti suigereaza si cadouri