| Hakuouki a întrebat:

am nevoie de ajutor, in loc de Microsoft office am openoffice, e cam aceeasi chestie, oricum, astazi imi continuam proiectul in OfficeText (Word) si am fost nevoit sa restartez calculatorul, stiu ca am salvat documentul si l-am inchis, dar dupa restart in loc de litere, imagini, scris imi apare doar #... exact acelasi numar de pagini, exista o rezolvare sau o iau de la inceput?

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Daca ai lucrat direct in.doc nu mai poti recupera. Daca ai lucrat in extensia de baza a lui Open office (.odt...) si ai autosave, mai ai o sansa sa-l gasesti in folderul de backup.
Daca nu-l gasesti, o iei de la capat, dar de data asta salveaza ca fisier cu extensia specifica open office, dupa care poti salva si ca.doc. Si tot timpul sa lucrezi in documentul original cu extensia Open Office.