| blondincik a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru. Imi trebuie o aplicatie de editat video gratis. Pana acum am descarcat deja 3 aplicatii, si totul mergea bine, numai ca dupa ce salvam video-ul in calculator pe toata suprafata video-ului imi apara cum se numeste aplicatia, mai ca nu se vedea ce este dupa denumire. Deci vreau o aplicatie pe care sa nu scrie dupa ce salvez video-ul cum se numeste. Va rog mult sa ma ajutati am nevoie urgent, daca puteti sa-mi dati adresa de unde pot instala, daca nu macar cum se numeste. Multumesc!

3 răspunsuri:
| itextrat a răspuns:

Windows Movie Maker.
Tutoriale ai aici: http://www.digitalcitizen.ro/movie-maker

| TheGamer211 a răspuns:

OBS Recorder si Studio. Sunt gratis si nu exista versiune premium, deci ai toate avantajele

| TheGamer211 a răspuns:

Scrie pur si simplu pe Google si vei gasi