| LissaHateaway98 a întrebat:

AM nevoie de ajutorul vostru! Stie cineva un program de editat poze online! care sa poata scoate imperfectiunile? Cosuri, riduri, cearcane etc? Va rog, ajutati-ma. Dau funda! ^^

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| Damii a răspuns:

Buna! Incearca pe Taaz! Nu poti scoate, dar poti acoperi cu fond de ten big grin

| Tau_Rebelul_1990 a răspuns:

Buna,deci aici poti sa faci ce doresti tu http://www.pizap.com/ daca nu te descurci da-mi mesaj si te ajut eu.

| psica a răspuns:

Incearca www.pixrl.com sau www.pizap.com poti pune efecte si nu se vor observa cosurile, ridurile, cearcanele etc.
Funda?; 3

| SaveAngel a răspuns:

Perfect365 este incredibil iti spun eu iti,, sterg" cosurile sau alte imperfectiuni ale tenului iti lumineaza fata te poti machia virtual cu as spune eu. Intr-un cuvant iti schimba fata radical cu cea care o ai nephotoshopata in poze. fundita? :* happywinking
Ps: aplicatie pentru android sau cv de genul

| giuliano2013 a răspuns:

Sallut. Poti intra pe acest site si e foarte usor de folosit...bafta;)

http://www.pizap.com/