| Alyn4U a întrebat:

Am nevoie de putin ajutor in legatura cu noul iphone 4s nu stiu cum sa pun melodia preferata la ringtone ( si in plus nu am ringtones am doar tones). Dupa ce fac melodia de 30 de sec, creez ACC version si cand vreau sa o copiez pe desktop nu apare. m4a si nu am ce modifica la ea si nu merge! cine ma poate ajuta pls! Funda+ VOT!

2 răspunsuri:
| WPP a răspuns:

Salut, cauta pe idevice.ro ringtone maker si cu siguranta vei rezolva problema!

| diamant94 a răspuns:

Nu poti modifica ringtones la iphone.happy