| ta5232545 a întrebat:

am o intrebare legata de playstation. Daca am un playstation pot sa joc orice joc? sims, gta, minecraft? sau pentru fiecare joc am nevoie de un alt fel de playstation? Fundita.

Răspuns Câştigător
| Aaaaaaaaandrei a răspuns:

Nu orice joc doar jocurile car au fost create si pentru playstation-ul tau

4 răspunsuri:
| andreicaia99 a răspuns:

Pentru fiecare play station exista jocuri si merg doar jocurile create pentru respectivul play station

| robiiusan a răspuns:

Da poti juca daca ai cd pentru playstation

| xtreme1 a răspuns:

Https://www.youtube.com/channel/UCo6X_4phQQtLhknTxgG6ttA
Subscribe la canal, va invat multe smecherii :)

| MiNUL0zZzA a răspuns:

Poti sa joci orice joc daca ai CD-ul cu jocul respectiv, CD care e destul de scump, SAU poti sa il modezi ( cam 80-120 lei ) si poti sa descarci jocuri pe calculator, sa le pui pe un CD si sa te joci. Dar daca il modezi o sa pierzi garantia. Sugestia mea : Cumparati un Cd sau 2 pana se duce garantia si dupa aia il modezi si descarci jocurile de pe calculator gratis si te joci.