| MOSLG a întrebat:

am o pereche de casti Nokia BH 501 Bluetooth, am bagat bluetooth in slot USB, conectez castile la PC, dar nu se aude in ele se aude in boxe, dar eu am setat sa se auda in Casti.Siti cum sa rezolv?

2 răspunsuri:
| nutepriveste21 a răspuns:

In care casti? In cele din mufa din fata a pc-ului? Seteaza sa functioneze prin dispozitivul bluetooth.Trebuie sa ai driverele compatibile instalate.

| MOSLG explică (pentru nutepriveste21):

Am in spate la slot USB e un stick mic Bluetooth pot trimite din pc sau sa primesc din alte device-uri.Pe alt PC merge dar pe al meu nu.