| banculescueduard2002 a întrebat:

Am o problema cand fac un server temporal de minecraft fac toti pasi open to Lan totot si alta data lui la acel prieten mergea dar azi nu a mers ii spune java expect ceva de genu fundoiu

2 răspunsuri:
| AlexMan78 a răspuns:

Poi,cand dai Lan cu cine vrei sa joci trebuie sa fie langa tine (ex. in camera, etc), daca vrei sa faci un server la care te poti connecta de departe trebuie sa faci altfel: http://www.youtube.com/watch?v=HAoggvSWfV0 ------>>>> Pentru Minecraft 1.7.2 (Daca faci un sv, nu vor putea sa intre mai mult de 2-3 persoane deoarece acesta trebuie Hostat) Funda?

| banculescueduard2002 explică (pentru AlexMan78):

Nu este adevarat eu m-am jucat cu el de la km distanta dar mai pe seara m-am jucat cu altcineva si am mers deci e de la el nu?