| teddicampionu a întrebat:

Buna TPU am o problema cand imi pornesc laptopul nu merge imi apare sigla de la Intel dupa aia o liniuta mica care palpiie in coltul de sus stanga face dvd-romul niste sunete si se inchide si dupa aceia se porneste la fel arata sigla Intel etc... procesul este infinit ma puteti ajuta? multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| MskDesign a răspuns:

Daca acele sunete sunt niste beep-uri, atunci ai o problema cu piesele din laptop.Da este cum zic eu, in functie de cat de lungi sau scurte sunt aceste sunete, iti poti da seama unde este problema.Astept sa vad ce fel de sunete ai mai exact.

| teddicampionu explică (pentru MskDesign):

Am rezolvat problema de fapt a crapat windowsul

2 răspunsuri:
| teddicampionu explică:

Pardon,sigla de la Asus am vrut sa zic.