| Anonymus314 a întrebat:

Buna TPU.am o problema.
cand incerc sa descarc san andreas si il pun sa se dezarhiveze imi dezarhiveaza niste foldere si arhive care nici nu le pot deschide.ciudat fenomen, n-am mai vazut asa ceva, ce poate fi si cum pot rezolva? thinking

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai o plobema mare ta sfatui daca ai windows nu conteaza ce model tra sa ai 7 zip incearca cu el

2 răspunsuri:
| Anonymus314 explică:

Pff.ma,esti sigur?

| AndreeaTicovschici a răspuns:

Niki mie nu`mi merge! Dar la`m luat de la verisorul meu...il vrei? ti`l trim daca vrei pe mess numai sa`mi trim mesaj cu id-ul tau!