| alexandramng a întrebat:

Buna,TPU! Am o problema cu calculatorul. De fiecare data cand vreau sa intru pe Facebook,imi apare,, eroare SSL". Si nu pot sa il accesez orice as face. Imi poate spune cineva ce se intampla si cum pot rezolva problema asta? Multumesc frumos!

5 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Regleaza-ti ora si data la pc.

| alexandramng explică (pentru Jipa95):

Am incercat sa dau update automat ieri, dar nu a fost nicio schimbare. Ce data si ora ar trebui sa trec?

| Jipa95 a răspuns (pentru alexandramng):

Ora si data din prezent, nu din viitor, nu din trecut. In cat suntem astazi? Cat e ceasul?

| alexandramng explică (pentru Jipa95):

Da,data si ora de azi le am la calculator. Cu toate astea, nu se schimba nimic. Am incercat sincronizarea cu Windows Time, dar spune ca se produce o eroare. Alta solutie?

| alexandramng explică:

Dau funda cui ma ajuta sa rezolv problema asta!