| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu google chrome... Atunci cand intru pe facebook si intru pe un joc imi zice "pagina inactiva" si jocul merge dar eu nu ma pot juca.
Dau funda! [ un raspuns cat mai rapid da ca se poate ]

Răspuns Câştigător
| DanyArtist a răspuns:

Http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/......6849_n.jpg dupa te duce pe o pagina pe care incepe automat descarcarea, dupa ce il descarci instalezi si dupa install intri in el si dau run cleaner

ce sa stii despre browsere... si care e mai bun daca nu stii sa descarci un program, sau macar sa scrii cuvantul download...

8 răspunsuri:
| AdevarulDoare a răspuns:

E de la extensiile chrome. si eu am avut problema asta insa le-am sters pe toate si mi-a mers. happy funda?

| anonim_4396 explică (pentru AdevarulDoare):

Unde le gasesc si cum le sterg big grin sad

| AdevarulDoare a răspuns (pentru anonim_4396):

Intri in setari, la extensii si acolo le stergi. happy

| DanyArtist a răspuns:

Sterge chrome si baga firefox si nu te mai prosti cu chrome nicicodata

| anonim_4396 explică (pentru DanyArtist):

Pai mi se pare mult mai bun chorme decat firefox... Ai vreo solutie cum sa-l repar? sad

| DanyArtist a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca e asa downloadeaza CrapCleaner(http://www.piriform.com/ccleaner/download/standard) si da un clean sa ti se stearga cookiurile si toate prostiile si sigur o sa mearga

| anonim_4396 explică (pentru DanyArtist):

Ajuta-ma putin, cum dowlandez. m-am pierdut in tot ce e pe acolo.

| anonim_4396 explică (pentru DanyArtist):

Downloadez **

| DanyArtist a răspuns (pentru anonim_4396):

Http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/......6849_n.jpg dupa te duce pe o pagina pe care incepe automat descarcarea, dupa ce il descarci instalezi si dupa install intri in el si dau run cleaner

ce sa stii despre browsere... si care e mai bun daca nu stii sa descarci un program, sau macar sa scrii cuvantul download...