| Windows10 a întrebat:

am o problemă cu o consola ps4 Slim.

Consola nu mai este în garanție, are deja doi ani dar a apărut o problemă aseara. Am închis consola bine, totul functiona dar când m-am trezit si am vrut sa pornesc controllerul nu s-a mai conectat. Am încercat tot inclusiv să bag un Micro USB să-l deconecteze dar nu a mers, am restartat consola dar nimic nu se conectează. Ce aș putea face? Si trebuie să mai zis ca cablu USB original din pachetul consolei l-am pierdut, nu stiu daca conteza sau trebuie chiar un original Sony. Multumesc tuturor care ma pot ajuta.

3 răspunsuri:
| BostanDaniel1974 a răspuns:

Fai un reset din fabrica si asta e

| Windows10 explică (pentru BostanDaniel1974):

Ti-am făcut reset și nimic nu se conectează nu stiu cei săi mai fac nu stiu cred ca conteaza și cablu USB

| BostanDaniel1974 a răspuns:

Nu ai hdmi?