| Gagu4321 a întrebat:

Am o problema cu placa video : nu functioneaza cand aprind pc nu apare nimic si dupa mai multe incercari functioneaza si la aprinderea windowsului scrie "entering to sleep mode" desi restul compnentelor functioneaza! coolerul se aude cum functioneaza dvd rom functioneazadoar placa video "moare"
specificatiile pc-ului meu sunt : - Placa de baza : fujitsu Siemens Computer (ii veche )
-Procesor: Intel (R) Pentium IV (R) CPU 2.66 ghz
-Ram big grinDR 1, 1 GB RAM
Placa Video (cea care face figuri...) nVIDIA GeForce fx 5200, 128 mb

1 răspuns:
| Anonim0100 a răspuns:

Pai ori e arsa si de aia nu se vede nimic pe munitor decat sleep mode asta e nu mai e buna placa cumpara alta sau du-te cu placa veche la un amic si probeaza acolo.TE am PUPAT.