| octav4 a întrebat:

Buna TPU am o problema cu tableta mi-am puso la incarcat si cand am scoso imi aparea android si nu se mai incaca si ramanea asa PS:am tableta eboda supreme x80

Răspuns Câştigător
| pctablet a răspuns:

Nu te ingrijora, o s-o repari.
In pagina oficiala la sectiunea download sunt oferite mai multe versiuni firmware pentru aceasta tableta, precum si instructiunile pentru rescrierea memoriei ROM.
Dupa descriere, tableta va fi ca noua si, in plus, cu o versiune de Android actualizata. Mai multe detalii http://www.pctablet.ro/
Bafta!

2 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

E in priza si priza functioneaza?
E prima chestie la care trebuie sa te uiti conform manualului sad