| Christyan a întrebat:

am o problema cu telefonul meu, LG kp260. Intr-o Zi l-am pus la incarcat si un prieten de-al meu a calcat pe firul de la incarcator si a iesit incarcatorul cu tot cu orificiul ala al telefonului unde se baga mufa de la incarcator,si s-a stins dintr-o data. Intr-un cuvant s-a rupt o piesa din el si anume unde puneam castile si il incarcam.,asta ar fi prima problema,a doua este ca slotul de card are mai mult de jumatate din clapitele alea,sarite deci nu imi citeste nici cardul,garantie nu mai am dar as vrea sa il duc la reparat imi spuneti voi va rog daca ati avut o asemenea situatie,se poate repara telefonul? in cazul ambelor probleme? cam cat m-ar costa, multumesc..care imi da cel mai convingator raspuns va primi funda! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Emy123456789 a răspuns:

Eu nu l-as mai duce la reparat costa foarte mult.Mai bine iti iei un telefon nou.Adica nu are sens sa dai 3 milioane pe el si dupa aia sa dai 3 milioane sa-l repari.Iti iei altul mai bine