| crossx770 a întrebat:

Am o problema cu un iPhone 4S. Dupa ce pornesc WiFi-ul ( aceste este activat) nu imi apare nici o retea si in lcurile publice am aceeasi problema.Va rog frumos sa ma ajutati cu niste idei.
Va mulrumesc anticipat!

1 răspuns:
| HellShadow a răspuns:

Iphone-urile au o antena cam slaba...Incearca sa te duci la cineva care are un router wireless si vezi daca gaseste ceva(vezi sa fie aprins router-ul si congigurat cum trebuie, eventual testeaza cu alt telefon), daca nu gaseste inseamna ca e defect...