| emyy31 a întrebat:

am o problema cu un laptop toshiba.lam setat din BIOS din greseala sa intre direct in windows si acum nu mai pot intra in BIOS se deschide direct si vreau sa-l resetez.ma puteti ajuta? dau funda happy

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Apasa repede, dupa pornire, tasta F1 sau Esc. Incearca si cu Del sau F2. Dar eu asa stiu ca la Toshiba sunt F1 sau Esc. Incerca pe rand. N-ai manualul de la el. Daca nu spune-mi ce model ai si denumirea completa. Este scris modelul pe eticheta de pe spate.