| EdiC a întrebat:

Buna TPU : Am o problema cu un stick, nu mai pot sa pun nimic pe el adica nu pot sa il mai folosesc deloc pentru ca de fiecare data cand il introduc in pc ma pune sa il formatez si dupa ce il formatez aceiasi chestie, incerc sa intru pe el si iar imi cere sa il formatez, si imi scrie asa "Check to see that the disk and drive are connected properly, make sure that the disk is not read-only, and then try again. For more information, search Help for read-only files and how to change them."
ma puteti ajuta va rog!
Multumesc anticipat:*

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Bye-bye, urmatorul! Un stick de 16 GB e cit o bere si un pachet de tigari, ce mai vrei?
@RaduTN: Magic, doar ca ce ai dat tu acolo nu are nici o legatura cu ce zice el.

| dragosh6 a răspuns:

Il formatezi de pe alt PC sau iti cumperi altul...