| PepsiiLemoon a întrebat:

Am o problema foarte urgenta! Deci, am un notebook HP Mini roz ( in fine nu prea conteaza asta. sau da, nu stiusad ). De acum cateva minute de cand l`am bagat la incarcat, acolo jos la baterie scrie : "75 % disponibil ( in priza si in curs de incarcare ) Luati in considerare inlocuirea bateriei". De obicei scria "75% ( sa zicem ) disponibil ( in curs de incarcare) ". deci mi`e foarte frica. nu le `am spus parintilor pentru ca o sa ma certecrying. Vreau sa stiu ce pot sa fac sa rezolv singura... sau macar sa`mi spuneti ce inseamna ca trebuie sa inlocuiesc bateriacrying( e foarte urgent sad daca mi se strica notebookul nu mai am pe ce intra pe netsad pentru ca calculatorul e mort crying deci va rogcrying( ce pot face sa rezolv singura problema? sau ce inseamna ca trebuie sa inlocuiesc bateria? sad

1 răspuns:
| kr37zu a răspuns:

Posibil ca sistemul de operare sa nu mai citeasca corect. imcearca sa instalezi windowsu din nou