| costi512 a întrebat:

Am o problema.I-mi scade memoria din local disk (C). Nu descarc nimic acolo.Nu stiu dc imi scade.Va ROG AJUTATI-MA !

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca vrei te ajut

| Jipa95 a răspuns:

Pentru ca pe C ai instalat windows, si majoritatea programeler ( browser, antivirus, etc )
Cand navighezi pe internet browser-ul tau retine pe ce site-uri intrii. Acele date ocupa din memoria hard disk-ului.
Efectueaza o scanare completa a sistemului cu Ccleaner : https://www.piriform.com/ccleaner/download