| stefanrokar a întrebat:

Am o problema IMENSA cu computerul. Tot ce e pe ecran s-a prabusit la stanga. Ca la telefon, cand il intorci spre stanga. Ca sa citesc ceva, trebuie sa-mi intorc capul. Nici mouse-ul nu mai merge normal; daca vreau sa misc cursorul in sus, trebuie sa misc dispozitivul la dreapta, daca vreau in jos, la stanga, si tot asa. Chair nu stiu ce sa fac.
Niste sugestii mi-ar fi de mare folos.

Răspuns Câştigător
| andrei690 a răspuns:

Apasa combinatia alt + ctrl si sageata in jos

| stefanrokar explică (pentru andrei690):

In sus. Anyway, MERCI

3 răspunsuri:
| budala20022000 a răspuns:

Inchizi pc-ul.il repornesti si de indata ce ai apasat butonul de pornire, trebuie sa apesi repede f8.din urmatorul meniu, alegi safe mode. dupa stergi sau dezinstalezi programele recent instalate. daca asta nu merge, sterge driverul de placa vide si dupa re-instaleaza-l. funda?

| sorinocneanu a răspuns:

Apasa clik dreapta pe desktop apoi pe graphics options si apoi pe normal.
Eu cred ca il ai setat pe 90 de grade.