| TheSmart a întrebat:

Am o problema la Bully:

Deci am vrut sa mă uit putin la controale pentru ca cei care au jucat jocul stiu la ce mă refer. Bun. Am vrut sa schimb altcumva pentru a schimba de pe ce sa-mi selectez itemele fiindcă am o problema cu rotita. Din greseala chiar nu stiu ce am făcut si am încurcat toate controalele. (De ex: când misc mouse-u începe sa lovească, sa schimbe itemele etc...) (E complicat). Mă puteti ajuta sa mi le schimb la loc? Daca puteti (si daca se poate) Va rog dati-mi si mie toate filele de la Bully cu controalele si spuneti-mi unde trebuie sa le pun. FUNDĂ!

4 răspunsuri:
| TheSmart explică:

Rezolvat!

| Butica_Paul_1995 a răspuns:

Pai dc nu reinstalezi jocul?

| Butica_Paul_1995 a răspuns:

Pai dc nu reinstalezi jocul?

| Butica_Paul_1995 a răspuns:

Ma poti ajuta cu ceva cu un cont de lol
daca vrei sa te apuci te rog intra pe http://signup.leagueoflegends.com/? ref=531ae7639e9a6241781631 chestia asta pentru ca pe mine ma ajuta
ps trebuie sa iei si chestia cu ref=531ae7639e9a6241781631